O mnie
Cześć! Nazywam się Piotrek. Od kilku lat przemierzam góry w poszukiwaniu spokoju i ciszy - z daleka od zatłoczonych szlaków i turystycznego tłoku.
Czujesz ten zapach?

To zapach wiosennego deszczu, trawy i świeżego powietrza. Ten zapach kojarzy mi się ze spokojem. Taki spokój odnajduję w tej mało zatłoczonej części gór, gdzie mogę wędrować w ciszy i spokoju. To właśnie te miejsca kocham najbardziej. Niektórymi z nich z chęcią podzielę się na blogu, inne chcę zostawić tylko dla siebie <3
Dla kogo piszę?
Dla miłośników górskich wędrówek z dala od tłumu, ale też dla rodzin z dziećmi - bo te dwa światy nie wykluczają się nawzajem.
Skąd te szlaki?
Jestem ze Śląska, więc najwięcej tras znajdziecie w Beskidach. Ale nie tylko - śledźcie mapę - będzie tego więcej.
Strona cały czas rośnie
Wróć wkrótce po więcej treści - w planach kolejne szlaki i artykuły dla Beskidu Żywieckiego, Beskidu Małego, Karkonoszy i Bieszczad.